Mbyllet me avantazhin e Interit pjesa e parë ndaj Lazios (VIDEO)
Interi e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë ndaj Lazios falë golit të Young në minutën e 44.

Blerja më e re e Interit realizoi një gol mjaft të bukur brenda zonës.

Ky ishte dhe goli i tij i parë me fanellën zikaltër. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2020, ora 21:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori