Mbyllet pjesa e parë në "Niko Dovana", Teuta përmbys Vllazninë (VIDEO)
Është mbyllur 2-1 pjesa e parë në "Niko Dovana" sfida mes Teutës dhe Vllaznisë.

Miqtë shënuanparët në minutën e 17 me por vendasit përmbysën rezulatain duke shënuar dy gola me autor Hoxhën dhe Todorovski B. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2020, ora 17:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori