McGregor publikon pamje të papara deri më sot nga lufta e tij me Khabib (VIDEO)
View this post on Instagram

Unlucky lads 😂

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Conor McGregor ka publikuar pamje të papara të luftës së tij legjendare kundër Khabib Nurmagomedov.

Siç dihet, Khabib kishte mundur irlandezin në UFC, dhe më pas me dy kampeve shpërtheu një “luftë e përgjakshme” në ring.

McGregor ka postuar në Instagram një video për të treguar se si është sulmuar nga njerëzit e Khabib.

“Djem të palumtur”, ka shkruar McGregor.

/Lajmi.net/
Shtuar më 13/10/2020, ora 23:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori