McLaren MP4, Cristiano me super-makinë në stërvitje (VIDEO)

Pëlqej
Cristiano Ronaldo zotëron një koleksion të madh makinash të shtrenjta dhe gjatë mbërritjes në Valdebebas për stërvitjen e radhës me skuadrën e Realit të Madridit ditën e premte, portugezi i habiti të gjithë me makinën e tij McLaren MP4.

Sulmuesi ishte i shoqëruar nga bashkëkombasi i tij Fabio Coentrao dhe nuk ndaloi për të dhënë autografë për tifozët. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 16:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori