Me fustane dhe birra, tifozi skocez puth gazetarin "live" (VIDEO)
Sonte në orën 20:45 në "Loro Boriçi" në Shkodër do të luhet ndeshje mes Shqipërisë dhe Skocisë.

Kjo ështe ndeshja e fundit e fazës së grupeve dhe Shqipërisë i duhet një fitore për të mos e mbylllur në vendin e fundit.

Ndërkohë Shkodra është ndezur nga festa e dhjetra tifozëve skocezë të cilët prej dy ditësh ndodhen në Shqipëri.

Të feshur me fustane dhe me birra në duar ata vijopjnë të brohorasin para stadiumit.

Këta tifozë janë aq të "ndezur" sa janë përfshirë edhe në një episod me gazetarin Endi Tufa.

Gjatë raportimit "Live" Endit i është afruar një tifoz dhe e ka puthur në faqe, edhe pse Endi ka kundërshuar,

Për më tepër ju ftojmë të shihni videon e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2018, ora 15:50
GOLI
e Shtunë 17 Nëntor 2018, Ora 17:45
DUHET LARGUAR SA ME SHPEJTE NGA MEMA SHQIPERI KETO PEDERASTA.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori