Mediat turke: Nipërit e Skënderbeut na fërshëllyen himnin, hakmarrje në kthim (VIDEO)
Mediat turke janë duke u fokusuar në një detaj të çuditshëm ne lidhje me ndeshjene sotme kundër Shqipërisë, të cilën ata po e fitojnë me rezultati 0-1.

Sipas turqve, shqiptarët fërshëllyen himnin e tyre në fillim të ndëshjës dhe për këtë kërkohet nga UEFA që të dënojë Kombëtaren tonë,raporton Albeu.com.

Edhe pse është një pretendim i paqenë pasi nga pamjet duket se nuk ka një veprim të tillë, turqit e kanë marrë aq seriozisht sa premtojnë hakmarrjen në ndeshjen e kthimit. /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2019, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori