"Mercurial Superfly", CR7 me këpucë të reja për "Klasiken" (FOTO-VIDEO)

"Santiago Bernabeu" është gati për "Klasiken" mes Real Madrid dhe Barcelonës. Për një prej ndeshjeve më të ndjekura dhe më të rëndësishme të sezonit Cristiano Ronaldo do të veshë edhe këpucët e tij të reja.

Ylli portugez do të zbresë në fushë për herë të parë me Mercurial Superfly, këpucët e reja të Nike, që ua prezantojmë nëpërmjet fotove të mësipërme dhe klipit të mëposhtëm. /albeu.com/

Shtuar më 25/10/2014, ora 10:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori