Mergim Mavraj siç nuk e keni parë ndonjëherë (VIDEO)
Mërgim Mavraj, qendërmbrojtësi i Kombëtares, në konferencën e djeshme për shtyp ka treguar edhe aftësi të tjera, veç atyre që na i tregon në fushë.

Fillimisht bën moderatorin, më pas edhe DJ-in, dhe në fund edhe përkthyesin. Një kronikë e Supersport i tregon të gjitha për "murin" e mbrojtjes sonë që po kalon një formë të shkëlqyer./albeu.com/
Shtuar më 06/10/2016, ora 11:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori