Merr të kuq dhe i bie të fikët (VIDEO)

Ndërhyrja e mbrojtësit të Groningen është e rrezikshme ndaj dhe kartoni i kuq i arbitrit është i drejtë. Futbollisti proteston për pak çaste pasi Timo Letschert bie pa ndjenja në fushë për shkak të goditjes në kokë që mori gjatë ndërhyrjes.

Futbollisti u nxorr jashtë fushe me barelë, por ndërhyrja e tij ndaj futbollistit të Heerenveen u dënua me tre javë skualifikim. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2013, ora 13:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori