Merr vesh lajmin për vdekjen e shokut të tij, Lebron James shpërthen në lot (VIDEO)
"Daily Mail" ka publiuar pamjet ku ylli aktual i NBA, Lebron James, njëkohësisht dhe shok i ngushtë me Kobe Bryent merr vesh lajmin tragjik.

Në një moment James nuk i beson syve dhe ngushëllohet duke përqafuar njerëzit e afërt që kishte pranë me lotën që nuk ndaleshin.

Bryant dhe James ishin dy miq të cilët garonin me njëri-tjetrin për vite më radhë se kush do të dilte basketbollisti i sezonit. LeBron James si opër koincidencë ditën e dielë kalon Bryant në listën e pikëve në të gjithë historinë e NBA. /albeu.com/
Shtuar më 27/01/2020, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori