Merret "peng" Luis Hamilton, ky është autori (VIDEO)
Piloti britanik i Formula 1, ëhstë marrë "peng" nga miku i tij Will Smith.

Videoja gazmore është shpërndarë në rrjet dhe sipas Will Smith ai po e merrte peng Hamilton në mënyrë që të mos fitonte “Çmimin e Madh të Abu Dabit”.

Por kjo nuk e ka ndalur 33 vjeçarin pasi u konfirmuar si kampion absolut i Formula 1.

“Unë me ngjyrë ti me ngjyrë. Ne jemi të ngjashëm, ata nuk do të na vërejnë”, shprehet aktori Will Smith në videon e publikuar.

E gjitha kjo në kuadër të shakasë, teksa video nga momenti i “rrëmbimit” të Hemilton, Uill Smith është duke bërë xhiron e internetit. /albeu.com/
Shtuar më 26/11/2018, ora 10:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori