Messi "çmend" Bernabeu-n, tifozët harrojnë ndeshjen dhe fiksohen me të (VIDEO)
Pëlqej
Lionel Messi dhe shumë yje të tjerë të futbollit evropian ndodhen në Santiago Bernabeu për të parë ndeshjen e kthimit të finales së Copa Libertadores mes River Plate dhe Boca Juniors.

Sulmuesi i Barcelona-s është pritur me shumë dashuri në stadiumin ku ndoshta është më i urryeri për shkak të rivalitetit me Real Madrid.

Tifozë të gjithë aknë thirrur emrin e tij dhe kanë brohoritur mbase më shumë sesa për Cristiano Ronaldo, i cili ka luajtur për 9 vite te Real Madrid. /albeu.com/

Shtuar më 10/12/2018, ora 08:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori