Messi dhe Pepsi, show edhe me kanaçe (VIDEO)
Lionel Messi nuk është yll vetëm brenda fushave të lojës, por edhe jashtë tyre. Kur bëhet fjalë për reklama, asi argjentinas i Barcelonës është ndër më të kërkuarit në treg dhe për këtë arsye është imazhi i disa prej markave më të njohura botërisht. Reklama e fundit e tij i takon kompanisë amerikane të pijeve freskuese "Pepsi", ku katalanasi shfaqet në formë njësoj në fushën e gjelbërt.

Reklama tregon yllin e Barçës teksa dhuron spektakël edhe me një kanaçe të vogël Pepsi. /albeu.copm/

Shtuar më 10/10/2013, ora 15:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori