Messi fundos Liverpoolin, shikoni golin magjik të "pleshtit" (VIDEO)
Barcelona duket e papërmbajtshme në këto 45 minuta të dyta. Messi pasi realizoi golin e parë ku e ndihmoi edhe fati, goli i dytë i tij personal dhe i treti për Barcelonën është fenomenal.

Një goditje dënimiminutën e 82’ e ekzekutuar në mënyrë perfekte nga kapiteni shoi shpresat e Liverpool dhe i vurin flakën Camp Nou. /albeu.com/

Shtuar më 01/05/2019, ora 22:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori