Messi i pandalshëm, Barcelona në avantazh ndaj Gironas (VIDEO)

Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Gironas në "Camp Nou".

Ai që ka shënuar është "pleshti", Lionel Messi në minutën e 19'.

Ndehsja po zhvillohet dhe është minuta e 23'. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2018, ora 21:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori