Messi lë pas dëmtimin, stërvitet si një kafshë (VIDEO)
Lionel Messi i cili është i dëmtuar dhe nuk mund të ndihmojë Barcelonën, po vijon fazën e rikuperimit.

Së fundmi nga një video e publikuar në rrjetet sociale shihet argjentinasi teksa stërvitet si një kafshë, shkruan Albeu.com

Tani mbetet të shihet nëse Messi do të jetë jetë në gjendje të luaj dhe ta ndihmojë ekipin e Barcelonës në ndeshjen ndaj Betisit.

Ndërkohë, ndeshjen hapëse të La Ligës Messi nuk luajti, ndërsa Barcelona u mposht 1-0 nga Atletico Bilbao. /albeu.com.
Shtuar më 21/08/2019, ora 12:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori