Messi magjik, realizon super gol në derbi (VIDEO)
Është zhbllokuar derbi në "Camp Nou" mes Barcelonës dhe Espnynolit.

Në fakt është Lionel Messi ai i cili realizon në minutën e 71 duke ndëshkuar miqtë.

Numri 10 dërgoi në mënyrë mjeshtërore topin në rrjetë duke shfrytëzuar mjaft mirë një goditje dënimi. /albeu.com/
Shtuar më 30/03/2019, ora 17:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori