Messi nuk i ka vetëm këmbët e "arta" (VIDEO)
Lionel Messi nuk i ka vetëm këmbët e arta. Ylli argjentinas e dëshmoi këtë gjatë stërvitjes së fundit me Barcelonës.

Bashkë me Neymar dhe Mascheranon "Pleshti" bëri disa xhonglime me kokë, ndërsa në fund realizoi edhe një kosh. /albeu.com/
Shtuar më 31/10/2014, ora 15:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori