Messi nuk përmbahet, shënon hat-trick kundër PSV (VIDEO)

Barcelona ka shënuar edhe golin e katërt ndaj PSV në "Camp Nou".

Lionel Messi ka shënuar hat-trick ndaj skuadrës holandeze.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 90'. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2018, ora 20:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori