Messi shënon hat-trick, Barcelona fiton bindshëm ndaj PSV (VIDEO)
Barcelona ka fituar bindshëm ndaj PSV në ndeshjen e parë të UEFA Champios League.

Në këtë sfidë shkëlqeu dhe Lionel Messi pasi shënoi 3 gola për katalanasit.

Të tre golat Messi i shënoi në minutat 32', 77' dhe 87'. Ndërsa golin tjetër e shënoi Dembele në minutën e 75'.

Pas kësaj fitoreje Barcelona renditet e para në grupin B me 3 pikë, ndërsa PSV në vendin e fundit me 0 pik. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2018, ora 20:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori