Messi, statujë në Wembley (VIDEO)
Profesionistët e Madame Tussauds në Londër kanë zbuluar në stadiumin mitik "Wembley", ku dhe do të luhet këtë sezon finalja e Champions League, një statujë të yllit argjentinas të Barcelonës, Lionel Messi.

Statuja ka kushtuar plot 150 mijë sterlina dhe për realizimin e saj janë dashur 4 muaj kohë.

Vepra do të ekspozohet në Muze duke filluar nga 24 shtatori. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2012, ora 11:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori