Messi tallet me shokët e tij, dhe dhuron show në stërvitje (VIDEO)

Pëlqej
Kombëtarja e Argjentinës ndodhet në Angli, në qytetin e Manchesterit, ku po kryen përgatitjet për miqësoren e luksit kundër Italisë që do të zhvillohet në "Etihad Stadium".

Si çdo herë sytë e të gjithëve kanë qenë tek jashtokësori, Leo Messi.

“Pleshti” shënoi një gol fantastik, ku mori topin që nga mesi i fushës, dhe i vetëm, bëri lëmsh të gjithë mbrojtjen që kishte përballë, dhe u fut mes shumë mbrojtësve, dhe ia doli të shënonte një gol mahnitës.

Ndeshja mes Argjentinës dhe Italisë do të zhvillohet nesër në orën 20:45 në Manchester. /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2018, ora 19:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori