Mihajloviç, goditje magjike nga tarraca e pallatit (VIDEO)
Goditjet e dënimit të Sinisa Mihajloviç ka qënë përherë shumë të sakta dhe të suksesshme. Sot serbi është trajner i Sampdorias por ka treguar se e ruan ende "këmbën" e mirë.

Në një prej puntatave të emisionit "E poi c'è Cattelan" në Sky, Mihajloviç tregoi se e ka ende në formë këmbën e tij të majtë teksa e dërgoi topin pikërosht atje ku duhej, edhe pse vetë qëndronte mbi taracën e një pallati. /albeu.com/
Shtuar më 27/03/2015, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori