Milan, Arsenal në pole-position për "Ribery-n e ri" (VIDEO)
Po nis një garë e vërtetë ndërkombëtare për Gonçalo Guedes, 17-vjeçari i Benfikës që në Portugali njihet si "Ribery i ri". Për futbollistin interesohet shumë Milani, por edhe dy klubet më të mëdha në Bundesligë Bayern Munchen dhe Borussia Dortmund.

Sipas asaj që shkruan gazeta luzitane "O Jogo", skuadra në pole-position është Arsenal pasi vetë talenti dëshiron të luajë në Premier League. /albeu.com/
Shtuar më 29/10/2014, ora 13:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori