Milan barazon me Ajaxin (VIDEO)
Ndeshje dramatike në Grupin H mes Milanit dhe Ajaxit, takim ky që deri në minutën e 90-të loja ishte pa gola ndërkohë që në minutat shtesë u shënuan dy gola të njëpasnjëshëm.

Stefano Denswil i kaloi vendasit në epërsi (90’), ndërsa Mario Balotelli barazoi nga penaltia në minutat shtesë (90’+4).

Pas këtij barazimi Milani ka katër pikë, ndërsa një pikë e ka Ajaxi ndërkohë që Barcelona i prin Grupit H me gjashtë pikë. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2013, ora 23:40
Tage: milan ajax
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori