Milan barazon rezultatin ndaj Atalantas (VIDEO)
Milan ka barazuar rezultatin ndaj Atalantas në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia".

Ai që ka shënaur është sulmuesi Krzysztof Piatekminutën e 45+1'.

Pjesa e parë ka përfunduar dhe mbas disa minutash starton e dyta. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori