Milan-Barça, "ylberi" spektakolar i Robinhos (VIDEO)
Spektakël i vërtetë në San Siro ku dje në mbrëmje u përballën dy gjigandë të futbollit botëror: Milan dhe Barcelona. Por ajo do të mbahet mend nga ky takim është kalimi spektakolar që braziliani Robinho i bëri kilenit të Barçës Alexis Sanchez, një driblim tipik brazilian.

Numri 7 i kuqezinjëve e kaloi topin sipër kokës së kundërshtarit falë një "ylberi" spektakolar duke fituar ovacionet e të pranishmëve në San Siro. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2013, ora 14:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori