Milan-Inter, derbi edhe në merkato (VIDEO)
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Milani ka nevojë për një mbrojtës dhe ky konfirmim nuk vjen pas humbjes me Romës por që nga fillimi i sezonit me kuqezinjtë që çalojnë në repartin e tërhequr por një mbrojtës kërkon edhe Interi duke parë se Silvestre nuk i bindi aspak.

Dy klubet duan të shpenzojnë pak për një lojtar me moshë të re, dhe emri që mund të përplas dy rivalët në merkato është, Vlad Chiriches. 23-vjeçari konsiderohet si një Chivu i ri dhe aktivizohet te Steaua e Bukureshtit.

Sipas shtypit rumun, lojtari është piketuar prej kohës nga Milani por tani në garë ka hyrë edhe Interi ndërsa vlera e operacionit mund të shkojë në 10 milionë euro. /albeu.com/
Shtuar më 23/12/2012, ora 11:35

Warning: include_once(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: file(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/vPanel/tmp/reklame_lajme.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 6
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori