Milan përmbys rezultatin ndaj Fiorentinsës (VIDEO)

Pëlqej
Milan ka përmbysur rezultatin ndaj Fiorentinës në "San Siro".

Ai që ka shënuar golin është sulmuesi i talentuar, Patrick Cutrone në minutën e 42'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 45'-të. /albeu.com/
Shtuar më 20/05/2018, ora 18:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori