Milan "prenoton" Kakanë dhe Xavin e ri (VIDEO)


Duket se Nigel De Jong nuk mjafton. Siç raporton e përditshmja sportive torineze "Tuttosport", Milani është duke planifikuar që tani goditjen e rradhës për merkaton e janarit duke "prenotuar" një tjetër lojtar hollandez, të riun Jordy Clasie të Feyenoord, datëlindje e vitit 1991, i cili në Hollandë konsiderohet si Xavi.

Por Milani do të përforcohet edhe më një Kaka të ri, të paktën kështu e konsiderojnë edhe atë në Brazil. Bëhet fjalë për 18-vjeçarin Bruno Dybal, që aktualisht është i impenjuar me Palmerirasin. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2012, ora 18:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori