Milan shënon edhe golin e tretë ndaj Cagliarit (VIDEO)
Milan ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Cagliarit në "San Siro".

Ai që ka shënuar është sulmuesi polak, Krzysztof Piatek në minutën e 62'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 67'. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2019, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori