Milan shënon edhe golin e tretë ndaj Fiorentinës (VIDEO)

Pëlqej
Milan ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Fiorentinës në "San Siro".

Ai që ka shënuar është sulmuesi Nikola Kalinic në minutën e 49'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 54'-të. /albeu.com/
Shtuar më 20/05/2018, ora 19:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori