Milan, tifozët duan një blerje të madhe (VIDEO)
Qindra tifozë të Milan ishin të pranishëm në ambjentet e Milanellos për të marrë pjesë nga afër në ditën e parë të grumbullimit të futbollistëve kuqezinj për sezonin 2012-2013.

Mendimet mes tyre janë të ndryshme: disa besojnë te Adriano Galliani dhe besojnë se deri në fund të merkatos do të vijë një futbollist i madh. Por ka edhe nga ata që janë shumë optimistë: "Me këtë skuadër nuk shkohet larg në Champions League". /albeu.com/
Shtuar më 09/07/2012, ora 11:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori