Milan zgjohet nga gjumi, barazon rezultatin ndaj Real Betis (VIDEO)

Pëlqej
Milan ka barazuar rezultatin ndaj Real Betis në "Benito Villamarín".

Ai që ka shënuar është sulmuesi, Suso Fernandez në minutën e 62'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 65'. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 22:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori