Milanello, Robinho humb sfidën e penalltive (VIDEO)

Robinho-Gabriel: të dy brazilianë dhe të dy pjesë e Milan. Njëri sulmues, ndërsa tjetri portier janë sfiduar me njëri-tjetrin në një seancë stërvitore në Milanello.

Kësaj rradhe, përpara kamerave të Milan Channel fitimtar ka dalë portieri rezervë i kuqezinjëve, i cili ka fituar 3-0 përballë ish sulmuesit të Santos, Real Madrid dhe Manchester City falë një tranverse dhe dy penalttive të pritura. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2013, ora 14:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori