Milanello, Seedorf këshillon Balotellin (VIDEO)
Gjatë stërvitjes së parë të Clarence SeedorfMilanello, trajneri i ri i Milanit ka qëndruar gjatë me sulmuesin Mario Balotelli. Një bisedë që zgjati disa minuta tërhoqi vëmëndjen e të gjithëve dhe që u mbyll me një shtrëngim duarsh dhe një buzëqeshje nga Super-Mario.

Çfarë ka qënë tema e bisedës dhe çfarë këshillash i ka dhënë Seedorf sulmuesit të tij? Këto nuk janë bërë ende publike nga Milani, por me siguri që Seedorf beson shumë te italiani. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2014, ora 17:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori