Milani ngushton rezultatin përballë Interit (VIDEO)
Më në fund ka reaguar edhe Milani pas një pjesë të parë në disavantazh nuk rrezikoj portën e Handanoviç.

Pjesa e dytë nisi ashtu si e para përsëri me një gol të Inter por Milani arriti të ngushtoi diferencat vetëm 6 minuta më vonë me Bakayoko.

Ky gol hap sërissh sfidën dhe e bën akoma më të bukur.
Teksa po luhet minuta e 60’. /albeu.com/

Shtuar më 17/03/2019, ora 21:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori