Milani pranë talentit brazilian (VIDEO)
Pëlqej
Emër i ri për sulmin e Milanit. Sipas asaj që shkrun e përditshmja sportive italiane "Corriere dello Sport", klubi kuqezi mund të bëjë të tijin shumë shpejt Felipe Gedoz.

Talenti brazilian, i datëlindjes 1995, aktualisht është pjesë e Defensor Sporting, dhe ka rënë në sytë e shumë klubeve për aftësitë e tij tekniko-taktike. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori