"Mini" derbi i Manchesterit, golazo i Manu Garcia-s (VIDEO)
Pëlqej
Mini derbi i Manchesterit mes City U18 dhe United U18, u mbyll me fitoren e "Citiziens" me rezultatin 1-0. Goli i vetëm i ndeshjes u shënua nga talenti spanjoll Manu Garcia, i cili realizoi një gol vërtetë shumë të bukur.

Pas një krosimi në zonë dhe pas një vendosje jo të mirë të mbrojtjes së United, Manu Garcia mori topi jashtë zone dhe me një goditje të kalibruar tundi rrjetën kundërshtare. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori