Mjekja e Chelsea-t në fushë, tifozët harrojnë ndeshjen (VIDEO)
Pëlqej
Eva Carneiro, mjekja e famshme e Chelsea-t, ka tërhequr më shumë vëmëndje se Diego Costa dhe Eden Hazard, autorë të dy golave në fitoren e fundit në Premier League ndaj Leicester City-t.

Braziliani Willian u dëmtua dhe në fushë duhej edhe mjekja, e cila i bëri tifozët në "Stamford Bridge" dhe jashtë tij që të harronin ndeshjen por të hidhnin sytë nga mjekja e "Blues".


Edhe kamerat u fiksuan tek Carneiro, e cila dukej në një formë shumë të mirë.

Eva Carneiro, me baba spanjoll dhe nënë angleze, është pjesë e stafit mjekësor të Chelsea-t që prej vitit 2009. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 13:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori