"Mjeshtri Balotelli shënon këtë super gol (VIDEO)

Mario Balotelli ka shënuar një tjetër gol për skuadrën Nice. Sulmuesi italian, Mario Balotelli ka shënuar gol shumë të bukur në ndeshjen që po zhvillohet ndërmjet Nice dhe Nantes.

Balotelli ka dalë i vetëm me portierin kundërshtar, duke shënuar në mënyrë shumë mjeshtërore. Ky ëhstë goli i tij i 7-të në 7 ndeshje në këtë sezon.
Shtuar më 30/10/2016, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori