Mjeshtri i freestyle spektakël edhe në kantinë (VIDEO)

Murilo Pitol është një prej yjeve më të famshëm në botë të freestyle dhe videot e tij në YiuTube tërheqin mijër vizitorë çdo ditë. Siç mund të shihet edhe në videon e mësipërme, braziliani është në gjëndje që të dhurojë spektakël edhe në kantinën e shtëpisë së tij, me çdo lloj objekti që e rrethon. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2013, ora 10:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori