MLS, magjia e rradhës e Thierry Henry (VIDEO)
Në moshën 36-vjeçare, Thierry Henry vijon të dhurojë spektakël të një klasi të lartë në fushat e lojës. Në ndehsjen mes New York Red Bulls dhe New England Revolution, e vlefshme për Makor League Soccer, i ka shpëtuar dy lojtarëve kundërshtarë falë një goditjeje me thembër që na kujton francezin e kohëve të arta te Arsenal.

Shikoni dhe shijoni videon e mësipërme.../albeu.com/
Shtuar më 08/10/2013, ora 13:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori