Mohamed Salah shënon golin e dytë për Liverpoolin (VIDEO)
Liverpooli po ecën drejt fitores teksa Salah ka shënuar dhe golin e dytë ndaj Newcastle me 11 metërshminutën e 48. Ndërkohë golin e parë të sfidës e shënoi mbrojtësi Lovren ne pjesen e pare.
Shtuar më 26/12/2018, ora 17:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori