Mohamed Salah shënon hat-trick ndaj Watfordit (VIDEO)

Pëlqej
Liverpooli nuk ka të ngopur me gola, ku ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Watforgit.

Mohamed Salah ka shënuar hat-trick kundër Watfordit, me golin që realizoi në minutën e 77'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 80'-të. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 20:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori