Moment rrëqethës, tifozët e PSG thërrasin emrin e Sala (VIDEO)
Tifozët e Paris Saint-Germain ia kanë kushtuar një homazh futbollistit të zhdukur, Emiliano Sala duke brohoritur emrin e tij në Parc des Princes.

Gjatë ndeshjes kundër Strasbourg, tifozët filluan që të brohorasin emrin e argjentinasit 28 vjeçar.

Para se Salanënshkruante me Cardiff City në afatin e janarit, ai kishte luajtur për Nantes dhe Bordeaux, kështu që ka pasur një histori me disa ndeshje në Ligue 1 kundër PSG. /albeu.com/
Shtuar më 23/01/2019, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori