Momente frike në ndeshjen e Arsenalit, sulmuesi dërgohet me urgjencë në spital pa ndjenja (VIDEO)
Në minutat e para të sfidës midis Arsenalit dhe Volvesit pati dhe momente frike.

Mbrojtësi brazilian i Arsenalit, David Luiz pati një përplasje në ajër kokë më kokë me sulmuesin meksikan të Volvesit, Raul Himenez pas një ekzekutimi të një goditje këndi nga “topçinjtë” e Londrës.

Të dy mbetën të shtrirë por për David Luiz nuk pati ndonjë problem, ndërsa Himenez u detyrua të zëvendësohej për ti bërë vendin Fabio Silvas, pasi ai ra pa ndjenja dhe u dërgua me urgjencë për në spital.
Shtuar më 29/11/2020, ora 21:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori