Momenti fatal, çfarë bëri Ronaldo që u ndëshkua me karton të kuq (VIDEO)


Pëlqej
Cristiano Ronaldo u ndëshkua me karton të kuq në ndeshjen kundër Valencias në "Mestalla".

Por për çfarë bëri portugezi që u ndëshkua me karton të kuq ?

Me pamjet që shikohet ai ka bërë një gjest ofendues ndaj kundërshtarit duke e prekur në kokë, pasi Ronaldo i thotë që të ngrihet dhe të luaj tamam. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori