Momenti i frikshëm i yllit të Arsenalit kur humb kontrollin me makinën luksoze (VIDEO)
Mesfushori i Arsenalit, Joe Willock, është filmuar duke humbur kontrollin me veturën e tij luksoze.

21 vjeçari ishte duke u kthyer nga stërvitjet ku i mbajti në Londrën veriore, ku si duket në pamje ai fillimisht gabon shiritin dhe më pas shihet duke ndërruar atë duke shkaktuar që vetura të humb kontrollin dhe të përplaset.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, por vetëm për dëme materiale dhe Willock është në gjendje shëndetësore të mirë./
Shtuar më 26/11/2020, ora 12:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori