Momenti ku Ronaldo fitoi Topin e Artë (VIDEO)

Pëlqej
Cristiano Ronaldo ka mposhtur Leo Messin dhe Neymarin në garë për Topin e Artë

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo për herë të pestë në karrierë ka fituar Topin e Artë, duke u barazuar kështu me Leo Messin.

Ky çmim i është dhënë portugezit në një mënyrë shumë të veçantë në kullën Eifel të Parisit, ku munguan Leo Messi dhe Neymar. /albeu.com/

Shtuar më 07/12/2017, ora 20:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori